Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Büyükbakkalköy su tesisatçısı

Büyükbakkalköy su tesisatçısı firmamız Büyükbakkalköy ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Büyükbakkalköy müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Büyükbakkalköy Su Tesisatçısı

Büyükbakkalköy su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Büyükbakkalköy su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Büyükbakkalköy müşterimizin hizmetindeyiz. Büyükbakkalköy su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Büyükbakkalköy su kaçağı tespiti Büyükbakkalköy su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Büyükbakkalköy müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Büyükbakkalköy su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Büyükbakkalköy tıkanıklık açma Büyükbakkalköy su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Büyükbakkalköy bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Büyükbakkalköy tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Büyükbakkalköy doğalgaz tesisatı Büyükbakkalköy kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Büyükbakkalköy müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Büyükbakkalköy müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Büyükbakkalköy doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Büyükbakkalköy petek temizliği Büyükbakkalköy petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Büyükbakkalköy petek temizleme için lütfen arayınız.

Büyükbakkalköy yağmur oluğu Büyükbakkalköy yangın söndürme tesisatı Büyükbakkalköy hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.

Büyükbakkalköy/Maltepe su tesisatçısı