Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Çamlık su tesisatçısı

Çamlık su tesisatçısı firmamız Çamlık ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Çamlık müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Çamlık Su Tesisatçısı

Çamlık su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Çamlık su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Çamlık müşterimizin hizmetindeyiz. Çamlık su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Çamlık su kaçağı tespiti Çamlık su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Çamlık müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Çamlık su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Çamlık tıkanıklık açma Çamlık su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Çamlık bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Çamlık tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Çamlık doğalgaz tesisatı Çamlık kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Çamlık müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Çamlık müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Çamlık doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Çamlık petek temizliği Çamlık petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Çamlık petek temizleme için lütfen arayınız.

Çamlık yağmur oluğu Çamlık yangın söndürme tesisatı Çamlık hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.