Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Çengelköy su tesisatçısı

Çengelköy su tesisatçısı firmamız Çengelköy ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Çengelköy müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Çengelköy Su Tesisatçısı

Çengelköy su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Çengelköy su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Çengelköy müşterimizin hizmetindeyiz. Çengelköy su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Çengelköy su kaçağı tespiti Çengelköy su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Çengelköy müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Çengelköy su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Çengelköy tıkanıklık açma Çengelköy su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Çengelköy bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Çengelköy tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Çengelköy doğalgaz tesisatı Çengelköy kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Çengelköy müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Çengelköy müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Çengelköy doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Çengelköy petek temizliği Çengelköy petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Çengelköy petek temizleme için lütfen arayınız.

Çengelköy yağmur oluğu Çengelköy yangın söndürme tesisatı Çengelköy hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.