Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Ondokuzmayıs su tesisatçısı

Ondokuzmayıs su tesisatçısı firmamız Ondokuzmayıs ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Ondokuzmayıs müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Ondokuzmayıs Su Tesisatçısı

Ondokuzmayıs su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Ondokuzmayıs su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Ondokuzmayıs müşterimizin hizmetindeyiz. Ondokuzmayıs su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Ondokuzmayıs su kaçağı tespiti Ondokuzmayıs su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Ondokuzmayıs müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Ondokuzmayıs su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Ondokuzmayıs tıkanıklık açma Ondokuzmayıs su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Ondokuzmayıs bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Ondokuzmayıs tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Ondokuzmayıs doğalgaz tesisatı Ondokuzmayıs kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Ondokuzmayıs müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Ondokuzmayıs müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Ondokuzmayıs doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Ondokuzmayıs petek temizliği Ondokuzmayıs petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Ondokuzmayıs petek temizleme için lütfen arayınız.

Ondokuzmayıs yağmur oluğu Ondokuzmayıs yangın söndürme tesisatı Ondokuzmayıs hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.

Ondokuzmayıs/Kadıköy su tesisatçısı