Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Altıntepe su tesisatçısı

Altıntepe su tesisatçısı firmamız Altıntepe ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Altıntepe müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Altıntepe Su Tesisatçısı

Altıntepe su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Altıntepe su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Altıntepe müşterimizin hizmetindeyiz. Altıntepe su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Altıntepe su kaçağı tespiti Altıntepe su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Altıntepe müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Altıntepe su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Altıntepe tıkanıklık açma Altıntepe su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Altıntepe bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Altıntepe tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Altıntepe doğalgaz tesisatı Altıntepe kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Altıntepe müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Altıntepe müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Altıntepe doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Altıntepe petek temizliği Altıntepe petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Altıntepe petek temizleme için lütfen arayınız.

Altıntepe yağmur oluğu Altıntepe yangın söndürme tesisatı Altıntepe hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.

Altıntepe/Maltepe su tesisatçısı