Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Anadoluhisarı su tesisatçısı

Anadoluhisarı su tesisatçısı firmamız Anadoluhisarı ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Anadoluhisarı müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Anadoluhisarı Su Tesisatçısı

Anadoluhisarı su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Anadoluhisarı su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Anadoluhisarı müşterimizin hizmetindeyiz. Anadoluhisarı su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Anadoluhisarı su kaçağı tespiti Anadoluhisarı su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Anadoluhisarı müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Anadoluhisarı su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Anadoluhisarı tıkanıklık açma Anadoluhisarı su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Anadoluhisarı bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Anadoluhisarı tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Anadoluhisarı doğalgaz tesisatı Anadoluhisarı kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Anadoluhisarı müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Anadoluhisarı müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Anadoluhisarı doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Anadoluhisarı petek temizliği Anadoluhisarı petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Anadoluhisarı petek temizleme için lütfen arayınız.

Anadoluhisarı yağmur oluğu Anadoluhisarı yangın söndürme tesisatı Anadoluhisarı hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.

Anadoluhisarı/Beykoz su tesisatçısı