Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Yeniçamlıca su tesisatçısı

Yeniçamlıca su tesisatçısı firmamız Yeniçamlıca ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Yeniçamlıca müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Yeniçamlıca Su Tesisatçısı

Yeniçamlıca su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Yeniçamlıca su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Yeniçamlıca müşterimizin hizmetindeyiz. Yeniçamlıca su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Yeniçamlıca su kaçağı tespiti Yeniçamlıca su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Yeniçamlıca müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Yeniçamlıca su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Yeniçamlıca tıkanıklık açma Yeniçamlıca su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Yeniçamlıca bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Yeniçamlıca tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Yeniçamlıca doğalgaz tesisatı Yeniçamlıca kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Yeniçamlıca müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Yeniçamlıca müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Yeniçamlıca doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Yeniçamlıca petek temizliği Yeniçamlıca petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Yeniçamlıca petek temizleme için lütfen arayınız.

Yeniçamlıca yağmur oluğu Yeniçamlıca yangın söndürme tesisatı Yeniçamlıca hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.

Yeniçamlıca/Ataşehir su tesisatçısı