Tüm Su Tesisat » Su Tesisatçısı Ahmet DAYANÇ » 0532 134 3258
Tüm Su Tesisat Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258

Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı

Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı firmamız Fatih Sultan Mehmet ve çevresine profesyonel sıhhi tesisat servis hizmeti vermektedir. Sıhhi tesisat ekipmanlarının montaj ve tamiratı konularında olduğu gibi doğalgaz tesisatları içinde Fatih Sultan Mehmet müşterilerimizin hizmetindeyiz. Garantili ve hızlı hizmetle tanışmak için su tesisatçı olarak bizi arayınız.

Fatih Sultan Mehmet Su Tesisatçısı

Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı Tüm Su Tesisat

Su armatürleri montaj ve bakımı için Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı olarak bizi arayabilirsiniz. Lavabo bataryası, banyo bataryası, eviye bataryası ve musluk değişimleri garantili olarak yapılır veya arızalı olanlar imkanı varsa onarılır. Eviye, banyo lavabosu klozet değiştirme, havlupan montalı ve arıza giderme işlemleri itinalı olarak yapılır. Arızalı klozet iç takımları kaliteli yenileriyle değiştirilir. Kısaca sıhhi tesisat konusunda 20 yılı aşkın tecrübemiz ve modern ekipmanlarımızla Fatih Sultan Mehmet müşterimizin hizmetindeyiz. Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı için lütfen arayınız.

Fatih Sultan Mehmet su kaçağı tespiti Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti yapmak gerekli cihazlar olmadan genellikle çok zordur. Oysa modern cihazların desteğiyle su kaçağı bulma süresi günümüzde çok kısalmıştır. Fatih Sultan Mehmet müşterimizin memnuniyeti için cihazla noktasal su kaçağı tespiti ve onarımı yapmaktayız. Ortalığı kırıp dökmeden, çok kısa sürede Fatih Sultan Mehmet su kaçağı bulma ve su kaçağı tamiratı için bizi arayabilirsiniz.

Fatih Sultan Mehmet tıkanıklık açma Fatih Sultan Mehmet su tesisatçısı

Lavabo gider tıkanıklığı, banyo gider temizliği, küvet tıkanıklığı, duşakabin gider tıkanıklığı için de Fatih Sultan Mehmet bölgesine servis vermekteyiz. Klozet tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı sorunlarında yine modern cihazlar kullanmaktayız. Kameralı tıkanıklık tespiti noktasal olarak yapılarak robot kol sayesinde tıkanıklık kırıp dökmeden çok kısa sürede onarılır. Modern, hızlı ve temiz Fatih Sultan Mehmet tıkanıklık açma için lütfen arayınız.

Fatih Sultan Mehmet doğalgaz tesisatı Fatih Sultan Mehmet kalorifer tesisatı

Doğalgaz tesisatı konusunda Fatih Sultan Mehmet müşterimize kolon tesisatı, kombi tesisatı, kalorifer tesisatı ve yerden ısıtma sistemleri hizmeti veriyoruz. Gerekli projeler ve izinler tarafımızdan takip edildiğinden Fatih Sultan Mehmet müşterimizi yormuyoruz.  Bakır boru kalorifer tesisatı ve bakır boru kaynağı konularında çok iddialıyız. Fatih Sultan Mehmet doğalgaz tesisatı için lütfen arayınız.

Fatih Sultan Mehmet petek temizliği Fatih Sultan Mehmet petek temizleme

İki senede bir kış aylarına girmeden önce yaptıracağınız cihazla petek temizleme sayesinde kalorifer sisteminiz ilk günkü gibi iyi ısıtır. Petek temizliği yapılmayan ısıtma sisteminden verim alamadığınız gibi doğalgaz sarfiyatı da fazla olur. Fatih Sultan Mehmet petek temizleme için lütfen arayınız.

Fatih Sultan Mehmet yağmur oluğu Fatih Sultan Mehmet yangın söndürme tesisatı Fatih Sultan Mehmet hidrofor sistemleri

Firmamız TÜM TESİSAT, yukarıdaki konular dışında da tesisat hizmeti vermektedir. Örneğin çatı yağmur oluğu tamiri, yangın söndürme sistemleri, hidrofor kurulumu, daire içi komple tesisat tadilat ve benzerleri gibi. İhtiyacınız olan benzer hizmet konusunda lütfen firmamıza danışınız.