Su Tesisatçısı; Tüm su tesisat arızalarında profesyonel ekibimiz ile her an hizmete hazırız Taha Tesisat 7/24 Sıhhi Tesisatçı. Tamir işlemleri, montaj işleri, klozet, musluk, lavabo tamir ve değişimleri, sıhhi tesisat hizmetleri.

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su kaçak tespiti, tıkanıklık açma, rögar temizliği, petek temizliği, mutfak bataryası mı çalışmıyor, klozetlerde arıza mı var, klozet su kaçırıyor. Sifon su doldurmuyor, mutfak evyesi yerinden mi çıktı, bulaşık veya çamaşır makinesi tesisat bağlantılarımı yapılacak. Banyonuzda tadilat mı yaptıracaksınız, su tesisatında sızıntı kaçaklar mı var, klozet musluğunuz mu bozuldu, klozet giderlerinde sızıntı sorunlarımı var. Klozet değişmesi gerekiyor, duş bataryası mı bozuldu, çeşmeleri mi tamir ettirmek istiyorsunuz, eskiyen su tesisat borularının değişmesi mi gerekiyor. Banyo ve mutfak tesisatında tadilat mı yaptıracaksınız bizleri arayıp tüm bu işlerde bilgi sahibi olabilirsiniz. Taha tesisat tamirat arıza tespit merkezi ve arıza onarım servisi 7/24 Tesisatçı.

Sıhhi Tesisat Tamirat

Tüm sıhhi tesisat arızalarına servis sağlamaktayız. Kaçak su tamirleri, çeşme tamiri, musluk onarımları, boru tamirleri, su tesisat kurulumu, tesisat yenileme işlemi. Taharet çubuğu değişimi, taharet musluğu montajı, çamaşır ve bulaşık makinesi temiz su ve pis su gider bağlantıları. Su saati vana değişimleri, şofben tesisatı, sıcak su tesisatları, pis su boru değişim ve tamircisi.

Basınç Düşürücü Ve Faydaları

Basınç düşürücü nedir; Basınç düşürücü ev ve iş yerlerindeki kullanım suyunun aynı ayarda akmasını sağlayan bir üründür. Şimdi sizlere Kısa yoldan Faydalarını bir örnek vererek anlatalım. Basınç düşürücü takılan bir ev ve takılmayan daire arasındaki farklılıklardan bahsedelim. Tazyik düşürücü olan bir evde ve ya iş yerinde geceleri musluk bağlantı borularında patlama olmaz, klozet sifon arızaları daha az görülür. şofben, bulaşık ve çamaşır makinesi, kombi gibi su ile irtibatlı elektronik cihazlarınız daha uzun ömürlü olur. Basınç düşürücü takılı olan yer suyu aynı dengede aktığı için bu gibi sorunlarla karşılaşmaz. Tazyik Düşürücü olmayan yer ne yapmalı kesinlikle iyi bir tesisatçı bulup montaj yaptırmalıdır. Tazyik düşürücü montaj ustası, basınç ayarlama, basınç düşürücü tesisatçısı Taha Tesisat Basınç düşürücü montaj servisi.

Whatsapp Ara Tıkla Ara