Tüm Tesisat » Sıhhi Su Tesisatçısı » 0532 134 3258
Sıhhi Tesisatçı Tıkla Hemen Ara » 0532 134 3258
Su Tesisatçısı

Şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı tespiti firmamız bölgeye 7 x 24 cihazla su kaçağı bulma ve tamiri hizmeti vermektedir. Hızlı, tecrübeli, modern ve o andan sonra hep tercih edeceğiniz bir su tesisatçısı için bizi arayınız. Su kaçağı tespiti konusunda 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahip su tesisatçı olarak Şişli bölgesinde yaptığımız tesisat tamirat işleri garantilidir. Bizim için müşteri memnuniyeti tartışmasız ön plandadır.

Kırmadan Şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı tespiti için hassas cihazlarla su kaçağının olduğu noktda oluşan su sesini şiddetine göre dinleyerek takip edip, sesin en kuvvetli duyulduğu kaçağın olduğu noktayı tespit edip arızanın taniratına geçiyoruz. Sesin az veya hiç olmadığı durumlardaysa dahili şebekedeki basıncı pompa ile artırarak ses çıkmasını sağlıyoruz. Bazı su kaçağı sorunlarındaysa termal kamera kullanmak zorunda kalabiliyoruz.

Cihazla Şişli su kaçağı tespiti

Şişli su kaçağı tespiti için hassas elektronik cihazlar kullanarak ortalığı boş yere kırıp dökmeden noktasal su kaçak tespiti yapmaktayız. Bu sayede su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri çok hızlı şekilde sonuçlanırken onarım maliyetlerde boş yere yükselmemektedir. Sayın Şişli müşterilerimiz merak ettikleri konular ve su kaçaçağı tespiti konusunda sorunsuz servis hizmeti için bizleri gece/gündüz arayabilirler.

Kırıp dökmeden Şişli su kaçağı bulma

İstanbul dahilinde tüm bölgelere 7/24 su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda teknik servisimiz vardır.

Tüm Su Tesisat